Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00

Telefonní ústředny

Telefonní ústředny zajišťují ekonomicky výhodné připojení domácností, menších nebo větších firem do telefonní sítě. Zajišťují vnitřní komunikaci ve firmě zdarma. Lze také nastavit a kontrolovat povolená telefonní čísla a mít tak přehled o hovorech zaměstnanců. K moderním telefonním ústřednám se připojí jak analogové tak digitální telefony a telefony bezdrátové. • Telefonní ústředny analogové a digitální • Systémy IP • Záznamová zařízení • Automatické odpovídače • Kombinace s mobilní technologii GSM
Přenechte Vaše starosti profesionálům

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru. Každý z nich má splněny všechny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Našim klientům poskytujeme maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud hledáte důvěryhodné a spolehlivé elektrikáře, zavolejte nám +420 737 164 594.
Tato webová stránka ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.