Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00

Snímkování infrakamerou

Snadno objevíme místa úniku tepla u staveb rodinný domů i výrobních hal. Odhalíme nesprávně provedené izolace a tepelné mosty. Zjistíme netěsnost okna a světlíků. * Pomocí infrakamery jsme schopni odhalit místa, kde dochází k úniku tepla, nebo dochází k tzv.tepelným mostům. Snímky spolehlivě odhalí místa s nesprávně provedenou tepelnou izolací. Nebo naopak prokáží, že práce stavební firmy byla provedena odborně a výsledný protokol může být součastí předání díla. * Za pomoci infrakamery velice snadno odhalíme problémová místa hřejících se spojů v rozvodech elektrických rozvaděčů a rozvoden. * Pomocí infrakamery jsme schopni odhalit místa úniku teplé vody u podlahového vytápění ( není nutné bourat celé plochy). * Pomocí infrakamery jsme schopni odhalit závady elektromotorů, ložisek na dopravních pásech a technologických linkach.
Přenechte Vaše starosti profesionálům

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru. Každý z nich má splněny všechny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Našim klientům poskytujeme maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud hledáte důvěryhodné a spolehlivé elektrikáře, zavolejte nám +420 737 164 594.
Tato webová stránka ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.