Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00

Datové systémy

Práce s počítačem patří v dnešní době k samozřejmosti a s rozvojem internetu se počítač nepřipojený do sítě stává výrazně omezeným a nelze využívat všechny jeho funkce. Z tohoto důvodu se aplikují datové rozvody, které umožní spojení více počítačů a periférií do lokální počítačové sítě a k internetu. Pomocí takto připojených počítačů lze efektivně sdílet dokumenty, obrázky a videa. Datové systémy lze kombinovat s telefonní sítí, optickými sítěmi a rádiovými systémy. • Strukturované kabeláže cat. 5e a 6 • Optické sítě • WiFi • Směrové spoje
Přenechte Vaše starosti profesionálům

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru. Každý z nich má splněny všechny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Našim klientům poskytujeme maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud hledáte důvěryhodné a spolehlivé elektrikáře, zavolejte nám +420 737 164 594.
Tato webová stránka ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.