Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
Po - Pá 08:00 - 16:00

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou velmi důležitou součástí zabezpečení objektu. Využívají se především pro sledování pohybu osob ve střeženém objektu nebo v jeho blízkosti. Kamerové systémy lze použít pro vnitřní i venkovní kontrolu. Součástí kamerového systému je záznamové zařízení, které umožní uchovat záznam z kamer po požadovanou dobu. Záznamová zařízení je možno připojit k datové síti a sledovat záznam prakticky odkudkoliv. Ve velké míře se využívají IP kamery, které se připojují přímo do datové sítě. Pro každé prostřední navrhneme optimální řešení. • Kamery černobílé, barevné s nočním viděním • Systémy analogové, digitální a IP • Záznamová zařízení • Detekce pohybu v obraze • Archivace, dálkové monitorování a správa • Bosch, Samsung, Sony a Panasonic
Přenechte Vaše starosti profesionálům

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru. Každý z nich má splněny všechny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Našim klientům poskytujeme maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud hledáte důvěryhodné a spolehlivé elektrikáře, zavolejte nám +420 737 164 594.
Tato webová stránka ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.